| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa fi insarcinata daca tia venit ciclul la timp? si daca inca esti inca pe ciclul?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Fa-ti un test de sarcina.

| psiholoaga a răspuns:

Sunt unele cazuri in care menstruatia continua si peste sarcina. Sunt rare totusi si, daca nu ai avut contact sexual neprotejat, sunt sanse minime.

| DiMoDi a răspuns:

Da! sunt dese cazurile când ciclul vine şi peste sarcină... cel mai bine este să faci un test de sarcină sau să mergi la ginecolog pentru a afla adevărul...

Răspuns utilizator avertizat
| haladita2307 a răspuns:

Da se poate eu am cunostinte la care sau intamplat sa raman si sa fie pe ciclu si sa le vina si continuare, asa ca fa untest sau du-te la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa fiu insarcinata daca am facut dragoste si m-am protejat, iar apoi mi-a venit. A fost pentru prima data si ne'am protejat bineanteles dar vreau sa stiu daca exista cumva acesta posibilitate.Ms

| roxanikaa a răspuns:

Dar daca tia venit la timp nu cred ca esti...cu siguranta nu esti.stai kalma.