| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la mine la scoala, care imi pune piedica si apoi zambeste la mine...ma cam enerveaza si vreau sa termine cu chestia asta si nu inteleg de ce face asta mereu:@

Răspuns Câştigător
| Lorena_9823 a răspuns:

Te place si probabil ca e prea timid, sau crede ca nu are nici o sansa cu tine asa ca prefera sa te enerveze...Macar asa e sigur ca il vezirolling on the floor

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Asa considera el ca se poate apropia mai mult de tine.Nu prea ai ce sa-i faci, fiecare cu metodele sale"magnifice".

| hai_si_tu a răspuns:

Ce ar fi daca atunci cand iti va pune piedica, vei merge la el si'i vei umfla un ochi :d... daca va reactiona placut, te place, daca va fi impulsiv, iti pune piedica din plictiseala.

| frumushika09 a răspuns:

Ori te place... ori ii se pare ca esti asa de fragila incat poate sa faca ce vrea cu tine... dar cred ca e prima varianta1

| DeeDee28 a răspuns:

E simplu...pentru ca te place. succes happy