| LoveYourEyes a întrebat:

Sunt oarecum confuza. O sa incep cu inceputul.
E un baiat la scoala de care imi cam place.El spune ca nu ma place si chesti din astea.
Mereu ma tachineza, imi pune piedica(mereu) si imi da pumni usori apoi cand ma uit la el imi zambeste si ii e oarecum rusine sa se uite in ochii mei. Cineva mi-a zis ca ma place...
Am pus pariu cu un baiat ca am curaj sa il pup.dar nu a vrutstraight face Si cand l-am intrebat daca ma place.a zis nu. Ce sa cred? Sa imi fac sperante sau nu?
Funda+vot happy

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai el te place dar e timid nu iti dai seama? Lasa-l usor nu-l speria pe baiat. Daca chiar vrei sa-l pupi du-te langa el si pupa-l cand nu se asteapta si de acolo sigur o sa mearga mai departe poate chiar la o relatie!

| LoveYourEyes explică (pentru Cristiann25):

Pai faza e ca el sta mereu cu baieti lui.straight face Nu stiu cum sa o fac.

| Cristiann25 a răspuns (pentru LoveYourEyes):

Spune-i ca vrei sa vorbesti cu el doar voi 2 si cand se uita la tine saruta-l!

| LoveYourEyes explică (pentru Cristiann25):

Nu stiu ce sa zic. Poate ma crede o nebunastraight face Dami id tau, daca vrei. Vorbim mai bine pe mess big grin

| Cristiann25 a răspuns (pentru LoveYourEyes):

Ti-am dat id-ul! Daca nu-l primesti, trimite-l tu pe al tau!

9 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

E timid, trebuie sa il prinzi singur, si sa scoti vorbe cu 'clestele' de la el :d, sau il pupi direct, vezi ce reactie are happy

| LoveYourEyes explică (pentru sayWhaaat):

Dar...ma place, nu?laughing

| sayWhaaat a răspuns (pentru LoveYourEyes):

Eu as baga mana in foc ca te place happy

| ktlina a răspuns:

Poate e mai timid si de obicei un baiat care tachineaza o fata e posibil s-o placahappy

| nicoalusoby a răspuns:

Trebuie sa astepti momentul potrivit pentru a putea sa-l saruti ce la mine este cand sunteti doar voi doi te dai pe langa el si cand crezi ca esti pregatita il saruti.