| ForbiddenLove a întrebat:

Este un tip la mine in scoala...de fiecare data cand vine la noi in clasa nu il prea aud vorbind si tot timpul se holbeaza la mine! Chiar si o prietena de-a mea mi-a zis asta (nu am intrebat-o nimic). Tot timpul se uita asa serios...eu zambeam (radeam si eu pe aoclo cu colegii) si ma uitam la el si el se uita in continuare serioss.De ce e asa? Help

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Probabil nu stie cum sa te abordeze. Te simpatizeaza probabil dar nu stie ce fel de fata esti tu ca sa stie ce sa faca. Incearca probabil sa te cunoasca dar nu prea reuseste.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pentru ca te place

| ForbiddenLove explică:

Alttt raspuns pleass:-D

| DeeaSexyGirl a răspuns:

Pai adesea baietii sunt mitocani cu fetele care le plac
nu stiu ce sa spun despre acel baiat e evident ca te place ca aspect fizic. dar nu cred ca te cunoaste ca si comportament