| yoNicole13 a întrebat:

Este vreo problema daca imi vine menstruatia de doua ori pe luna? Tin sa precizez ca nu mi-am inceput viata sexuala. Am 14 ani si luna viitoare se implineste un an de cand mi-a venit prima data si nici nu e regulata (vine odata si pe urma doar dupa 2-3 luni poate si mai mult). P. S. Este prima data cand apare de doua ori in aceeasi luna.

Răspuns Câştigător
| izab3llaa a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi, te asigur! De obicei in primii ani ciclul nu vine regulat, nu esti singura care a patit asta. De exemplu verisoarei mele nu i-a venit 4 luni la rand, si nici ea nu si-a inceput viata sexuala! Totul tine de organismul fiecaruia.

2 răspunsuri:
| IRanOutOfNames a răspuns:

Nu e nici o problema! L-a inceput asa este pana se "regleaza".Nu ai de ce sa-ti faci grijiwinking

| Gabii19 a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor big grin am o prietena cu probleme de genu si i-a pastile.