| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Menstruatia mea nu a fost prea regulata niciodata, de multe ori absenta, dar anul acesta cat de cat s-a mai reglat, la modul ca in ultimele luni mi-a venit, cantitatea difera bineinteles, iar in urma cu o luna dupa sfarsitul menstruatiei, am inceput sa am o viata sexuala mai activa, iar menstruatia mea pentru luna decembrie inca nu a venit, lunile trecute prin 15-16 deja aparea, contactele sexuale au fost mereu protejate, se exclude o sarcina. Precizez ca am 20 de ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa nu te mai stresezi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci mese bogate in fibre? Daca raspunsul e nu inseamna ca trebuie sa mananci mai sanatos si astfel iti va veni ciclul normal!

| Anaasstasssssiaa explică (pentru anonim_4396):

Nu prea… greutatea mea este normala, dar parca in ultima perioada am slabit putin, desi mananc si la ore tarzii si foarte multe dulciuri…

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Încearcă sa nu te mai stresezi