| amaranth a întrebat:

Este vreun psiholog pe TPU? sau cineva care are cunostinte in acest domeniu? am mare nevoie de ajutor crying

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu nu sunt psiholog, dar pot da sfaturi legate de problemele altora.Eu iti voi lasa idul pe privat, vom vedea care este problema si voi vedea cu ce te pot ajuta. Te pup.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cu ce te pot ajuta(nu-s psiholog) dar promit sa fac tot ce pot!

| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Mama mea este psiholog(a facut si facultatea de psihologie tot tacamu'laughing ) daca doresti da-mi id tau pe privat si o sa vb cu ea pe id ei :*

| noktambul a răspuns:

Spune-mi ce te doare!

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Euuuuu
nu; s psiholog dar ma pricep la dat sfaturi si din astea

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Luana_madalyna
nu merge sa ti trimit mesaje nu stiu dc uite id meu luana_madalyna
o sa te ajut

| mary_1175 a răspuns:

Si eu pot sa sfaturi si foarte bune...desi nu am vut posibilitatea de a face o facultate. cu ce te putem ajuta?

| AnToOniiia a răspuns:

Draga mea, add glamorous_touch si iti promit ca voi face tot posibilul ca sa te ajut sa treci peste problema tawinking

| mikilaina a răspuns:

Hello Rock,
Acceseaza www.topexperti.ro si vei gasi o lista cu cei mai buni psihologi online. Topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Sper sa gasesti ceea ce cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce problema ai? Am oarecum habar despre psihologie! Poti apela la mine! Lasa-mi un mesaj!

| Eigolohisp a răspuns:

Te pot ajuta?