| DanDenisă a întrebat:

Bunaaa, este cineva pe aici care se descurca macar un pic bine la germana? Chiar am nevoie de ajutor pentru un proiect, si mi-ar fi foarte de folos cineva care are cunostinte in domeniu. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Catacombe a răspuns:

In ce costa proiectul?

| DanDenisă explică (pentru Catacombe):

Proiectul de fapt este un altas cu toate obiectivele turistice din orasul meu. Iar fiecare biectis este descris astfel : text descriptiv + o mica poezie. eu am nevoie sa stiu daca m-am exprimat corect iat in alte cauri daca ma poate ajuta la traducere

| DanDenisă explică (pentru Catacombe):

Scuze pentru exprimare dar m-am grabit cand am scris,

| Ralukutza1212 a răspuns:

Cred ca te pot ajutawinking

| DanDenisă explică (pentru Ralukutza1212):

Da? imi poti da mesaj in privat cu o adresa? nu stiu : de mess, de skype, fb?