| anonim_4396 a întrebat:

Este ziua mamei mele astazi. o parte din cadou este o felicitare. Am facut-o dar nu siu ce sa scriu in ea. Va rog, nu spuneti ceva de genul "din suflet", "de la tine" sau "sa faca fericita". Am decat jumatate de ora la dispozitie. Multumesc mult! Fundita.

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Prima data cand am deschis ochii, te-am vazut pe tine MAMA. Acum ca m-ai crescut sunt fericita ca mi-ai dat viata si vreau sa iti multumesc! Te iubesc si iti urez un sincer LA MULTI ANI, MAMA!

Poate ca pentru lume tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane tu esti intreaga lume!

Tu, mamico draga, ne indrumi pasii si ne sprijini sa mergem pe drumul drept. Noi iti multumim si te iubim. La multi ani!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Universul eşti tu cu tot ce este în el!
La mulţi ani şi din partea mea şi să te bucuri de ea în fiecare zi la maxim.
Pa, pa.

| Miss Maddy a răspuns:

O cutie de bomboane sau poti sai iei o bratara sau 2 lantisoare acer fiecare are o jumatate de inima care impreuna formeaza o inima... una la ea si una la tine ca sa fiti de nedespartite.Cred ca ar aprecia chestia cu lantisoarelewinking

pup...astept fundita:X

| alexa18 a răspuns:

Draga mea mamica,
Te iubesc mult si iti multumesc ca mi-ai dat viata. Te rog din suflet iarta-ma cand gresesc. Sa stii ca esti cea mai buna prietena a mea si voi face orice sa fi fericita. Iti urez un calduros
La multi ani!

La multi ani si din partea mea happy.

| adnreas09cta a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca singura persoana care ma iubeste neconditionat si o iubesc la fel de mult esti tu?
te iubesc mami si la ulti ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o idee ar fi.ca de ziua ta draga mea mama iti daruiesc toate florile din lume.cat mai multa feiricire si iubire alaturi de toti cei dragi. te iubesc mamica mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai spune-i ca o iubesti din tot sufletul si orice ar face va ramane in inima ta