| browneyes99 a întrebat:

Fac apel la mame in primul rand. Voi de ziua voastra ati aprecia mai mult ca copilul vostru sa va asculte de cat sa va faca un cadou? Eu una i-am facut un cadou mamei mele, mi-a multumit dar a zis ca ar fi mai fericita sa fiu ascultatoare...thinkingthinking Voi ce ati aprecia mai mult?

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

In fiecare familie lucrurile stau diferit, fiecare copil e altfel si fiecare mama e altfel.
este normal ca orice parinte sa isi doreasca un copil cat mai bun, cat mai cuminte, cat mai silitor si cat mai normal.
nu o sa poti sa cumperi niciodata afectiunea si fericirea mamei tale prin cadouri materiale.
gandeste-te tu ce ti-ai dori daca ai fi in locul ei?

| xGyAx a răspuns:

Ma rog...io am 11 ani jumate dar cred ca daca m-as pune in locul ei ar avea dreptate, daca nu esti prea cuminte...

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Cadouri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un cadou dar sa fii sh cuminte, ascultatoare in acelasi timp.big grin ar bucurao mult mai mult