| ItsiBitsii a întrebat:

Este zodia Varsator una dintre cele mai puternice zodii?

5 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Nu eu stiu ca cea mai puternica este capricornul

| ✿puffa✿ a răspuns:

extrovertit, dominat de planetele Saturn si Uranus, planete care sporesc inventivitatea, dorinta de schimbare si noutate, spiritul amical, originalitatea, imaginatia creatoare, spiritul stiintific, nonconformismul, modernitatea, libertatea, dar si idealismul, utopia, anarhismul, spiritul de revolta, dezordinea, egoismul.

si iti mai dau ceva:
Piatra pretioasa: granatul, ametistul.
Zi norocoasa: miercuri.
Numere norocoase: 4 si 8.
Culoare: albastru si verde.
Metal: uraniul.
Locuri prielnice: cele aglomerate.
Verb reprezentativ: "a sti".

| apples a răspuns:

Da, e in top 12 cu siguranta.

| AndreRose a răspuns:

Eu zic ca da ...deoarece este de apa si eu cred ca apa este sfanta...rolling on the floor fundita?

| ripperstefan a răspuns:

Zodiile sunt egale toate au defecte si lucruri bune.