| policewoman16 a întrebat:

Voi credeti in zodii? Adica, zodia voastra corespunde descrierii ei? (de ex. rac- sensibil, varsator-unic etc)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot sa cred in astfel de baliverne chiar daca caracteristica mea este cea de persoana echilibrata si se potriveste cu zodia in care sunt nascut. happy

| Divy a răspuns:

Nu fiecare e unic în felul său sunt o grămadă de persoane care au aceiași dată de naștere ca mine și sunt diferiți, în fond suntem deosebiți nu doar prin aspectul nostru ci și prin felul nostru de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie sa crezi in zodii. Daca auzi pe unul/una ca ii place de tine dar a auzit ca zodiile voastre nu se potrivesc DA-I O PALMA, poate il/o trezesti la realitate.

| KLiNK a răspuns:

Nah..nu cred. Bine, unele chestii chiar se potrivesc uneori. Asa ca este posibil ca astrele sa ne influenteze mai mult sau mai putin.

| DricA a răspuns:

Eu da, ma regasesc in descrierile zodiilor. Am gasit pe zodiacool.ro un horoscop personalizat care chiar mi s-a potrivit. Iti las aici un link daca te intereseaza.
https://www. zodiacool.ro/horoscop/horoscop-personalizat