| Laurretta a întrebat:

Eu am activat o oferta cu mesaje si un prieten mi-a spus ca a plecat in germania. faza e ca cand ii trimit mesaj imi ia din sms-uri. e posibil sa nu fi plecat? el mi-a spus ca-i i-a 1€ cand imi trimite mesaj. azi m-a sunat 27 de min si daca nu-l intrebam daca mai are credit cred ca mai vorbeam jum de ora. ma minte ca a plecat?
P. s. avem acelasi oferta cu mesaje.

1 răspuns:
| superDezastrul a răspuns:

Salut.nu te minte, si eu sunt in it si iubita mea imi da mesaje din oferta care o are activata.si la fel.ei ii ia mesaje din oferta iar eu daca ii dau msg imi ia 25 centi. bine acum din germania cred ca sunt alte tarife.deci nu iti mai face ganduri.o seara placuta