| hdjdjx a întrebat:

Eu am facut cerere sa ma mut la alta scoala acum 4 saptamani si nu am primit niciun raspuns daca m-au acceptat sau nu.Este ceva normal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferurile se pot realiza numai la inceput de an scolar si numai dupa ce sustii examenele de diferenta la obictele profilului la care te transferi.

Asadar, transferul tau nu are cum sa fie aprobat, fiindca nu ai indeplinit nici o conditie de eligibilitate, nu ai dus foia matricola cu mediile tale, unde trebuei sa ia media egala sau mai mare ca ale ultimului intrat la acest liceu si nici nu ai sustinut examenele de diferenta.

| sammie a răspuns:

Mergi la acea școală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la școală respectiva și spune-le de cerere. Cel mai probabil vei primi răspunsul personal.