| CookieMonsterOo a întrebat:

Eu am media de admitere 9.01 si la profilul la care ma duc eu media ultimului admis a fost 8.85. Credeti ca voi intra? :-s

2 răspunsuri:
| luvme a răspuns:

Sunt mari sanse se poti. Media de admitere a liceelor este orientativa. Multa bafta!

| Dexaa a răspuns:

Vei fi admis, logic, dar acum depinde de câte clase la acest profil au fost anul trecut şi câte sunt acum. De exemplu : să spunem că anul trecut au fost 3 clase, iar anul ăsta sunt 2, în cazul ăsta ai putea fi chiar la limită.