| dendendenis a întrebat:

V-ati pus optiunile pentru licee? Credeti ca veti intra la liceul dorit? Eu am media de admitere 8.06 si la profilul la care ma duc eu media ultimului admis a fost 7.79. Credeti ca o sa intru?

2 răspunsuri:
| BiiaB a răspuns:

Da,am pus :d
Paiii, media mea de admitere este 9, 39 iar ultima medie cu care s-a intrat este 9, 16, deci cred ca intru.
Eu zic ca da, diferenta dintre media ta de admitere si media ultimului admis este la fel ca diferenta dintre media mea de admitere si media ultimului admis.Intriwinking,succes!

| Alexandra8426 a răspuns:

Da cred ca o sa intriwinking