| StefanCristi a întrebat:

Eu am o părere neplăcută despre fetele cu nasul lung, le consider răutăcioase, încăpățînate care așteapta să spui ceva ce nu le convine ca să te taxeze, să ridice fața în sus în acel sens neplăcut fiind încrezute, acea formă a capului cum se uită ele mă face să fiu o persoană care se simte iritată de privirea și poziționarea capului, a înfățișarii. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Pe mine ma "ritită" modul cum scrii. Nu vreau sa fiu răutăcioasă, dar pe bune. vii cu prejudecati dar in "grădina" ta, nu te uiti

| Sofer a răspuns:

Nu conteaza cum au nasul dar in multe cazuri asa sunt unele fete mai asa cu nasul pe sus ca vor sa fie si ele dive.

| a2n2a a răspuns:

Încearcă sa cunosti o persoana cu nasul asa si vezi cum e? Ai prejudecăți dubioase