| anonim_4396 a întrebat:

Eu am mers la dentist si mi-a trag maseaua acum 3 zile,mi-a recomandat sa iau augmentin 2 pe zi si nurofen una la 12 ore,ma doare putin acolo unde mi-a scos maseaua,a zis ca e normal sa ma doara in primele 4 zile ca am avut si puroi si am avut si radacina mare!as pune si o compresa de gheata ca am auzit ca asa trebuie,voi ce ziceti?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu am avut 2 extractii una cu puroi si alta fara. Mi-au pus o bucatica de ghips si mi-a zis sa tin gura inchisa apoi am mancat ceva rece in ziua respectiva apoi cand m-am culcat am dat-o jos nu ma durea deloc si mai bagam limba in gaura ca-mi placea pana s-a inchis.