| anonim_4396 a întrebat:

Am un dinte care miroase urat si imi provoaca o respiratie urat mirositoare, o sa fac un tratament pentru curatarea dintilor si anume Detartraj.Credeti ca dupa acest tratament nu voi mai avea probleme cu respiratia?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Mergi la stomatolog si el iti va face tot ce trebuie. Poate nu trebuie scos si ti-l poate plomba

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Poate ai infectie la el sau o carie

| Dana211 a răspuns:

Dintele ala e foarte cariat, iar detartrajul nu te va ajuta cu nimic. Trebuie sa mergi sa iti faci dintele si dupa mai mult ca sigur vei scapa de problema cu respiratia

| marianamay a răspuns (pentru Dana211):

Pai ce trebuie sa fac, sa scot dintele?

| Dana211 a răspuns (pentru marianamay):

Mergi la stomatolog si el iti va face tot ce trebuie. Poate nu trebuie scos si ti-l poate plomba