| Msmile a întrebat:

Eu am un coleg cu doua fete in clasa si de mai mult timp a inceput sa isi bata joc si sa incerce sa ne distruga pe mine si pe cele mai bune prietene ( incearca si sa ne desparta ). Ne-am gandit sa i-o intoarcem si noi si sa ii facem ceva ca sa isi dea seama cu cine are de aface si sa ne lase in pace. Ce sugerati sa facem? ( si am incercat deja sa il ignoram, chiar nu merge cu tipul lui de persoana! )

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Invita-l la cofetarie comanda un tort si lasa-l sa-l plateasca

| inconscient a răspuns:

Deci, daca nu merge cu ignoratul, mai ramane decat sa vorbiti cu el si daca nici asta nu merge nu stiu ce sa zic! Mereu am crezut ca razbunarea nu-i buna, pentru ca daca recurgem la ea, distrugeam toata scoala, nu glumesc laughing
Despartiti-l si voi de prietenii lui! tongue

| SavaAndrei a răspuns:

Si eu am un personaj din acesta, si nu am putut face nimic, doar cand ne certam sau ne loveam mai tacea cateva zile si...atat.