| roisin a întrebat:

Eu am un prieten foarte bun. Dar se poarta ciudat de la o vreme, e aiurit, nu ma asculta... ce ar trebui sa fac? Sau, ce are?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Sunt prea putine detalii ca sa ajungi la o singura concluzie cu ceea ce el are sau ce trebuie sa faci, atuncea cand cineva se poarta aiurit poate sa fie din cauza ca:e indragostit, sau e obosit, suparat, are probleme cu familia, s-a intamplat ceva, e nervos si nu mai vrea sa te asculte deoarece nu vrea sa te faca sa te simti prost. Ceea ce tu trebuie sa faci este sa vorbesti cu el, spune-i ca totusi ii esti prietena buna si trebuie sa iti zica ce a patit ca vrei sa il ajuti.Bafta!

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

E indragostit. tongue
vorbeste cu el si lamuriti situatia.

| lolly_3072 a răspuns:

Poate t rece printr'o perioada mai grea.sau poate asa e el
discuta cu el si spune-i ca te deranjeaza comportamentul si daca nu te asculta nici acum
nu-l asculta nici tu pana isi da seama
unde a greist
si vine cu un scuze mai reusitsmug
pup, loly:X

| BalonaşDulcee a răspuns:

Yuhuuu prietenul tau este indragostit :d