| Elena22_8899 a întrebat:

Am un prieten de app 8 luni, iar in ultima vreme a inceput sa se poarte foarte ciudat. Nu mai e cum era o data si nu stiu ce sa fac.
Se poarta urat cu mine, il tot imbarliga un prieten de-al lui cu niste lucruri care nici macar nu sunt adevarate straight face.
Am incercat sa discut cu el, dar n-ai cu cine.
Am discutat si cu cateva prietene despre comportamentul sau si ele ma sfatuiesc sa-l las, dar sincer, nu pot. Am nevoie de mai multe pareri.
Ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Ar trebui mai multe detalii. Sfatul meu e sa-i spui sa luati o pauza, o sa-si dea seama ca ii e mai bine cu tine si o sa va impacati.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cum a spus si thereforyou bine este sa luatsi o pauza.asa vei realiza ca nu iti este asa de rau fara el, iar el ca nu ii este asa de usor fara tine.si daca vrea el despartsirea dupa aceea, sau nu mai vrea sa va impacatsi ar trebui sa acceptsi asta.in fond sunt foarte multi baieti frumosi si care te.ar aprecia pentru ceea ce esti.si data viitoare incearca sa gasesti unul, care nu asculta de gura lumii.laughing

| anon1mu a răspuns:

Pfff pai daca face fite cu tine dal dracu gaseste unu sa te aprecieze mai mult pentru cine esti si ceea ce esti confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa`l da`l dracu ca nu te merita mai ales daca are mai multa incredere in prietenul sau decat in tine.