| andreea4u a întrebat:

Eu am un prieten.si a venit la mine la tara.( la bunici). i am spus ca sunt afara dar nu prea m-a luat in serios. mi a zis ca va veni la mine dar el a plecat acasa parca uitand ca trebuie sa ne vedem. ce sa fac? oare este bine sa ne despartim?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu e frumos ceea ce a facut... daca ii pasa de tine te cauta sa te vada... poate nu despartirea e o solutie, ci sa vb serios cu el .asta ar fi cel mai indicat.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca tu deja pui problema despartirii fara a vorbi cu el ii clar ca nu e nimic serios si ca nu tii la el. Daca ai tine la el l-ai lua la intrebari si in final l-ai ierta, asa, mai bine o lasi balta.
Spor!

| alexa a răspuns:

Vorbeste cu el, vezi ce zice si pe urma iei o decizie... poate a avut o urgenta si tu te desparti dejeaba de el.

| dulshe a răspuns:

Ar trebui sa fii mai explicita, nu prea team inteles, pai ori a venit la tine la tara ori nu? Nu prea am inteles, dar cred ca decizia ar fi bine sa o iei tu, daca nu il iubesti ce rost mai are?

| ✿puffa✿ a răspuns:

Poarta o discutie serioasa cu el... daca vezi ca tipa sau face pe nepasatorul amenintal cu punera de capat a relatiei. dar nu pe lasa duse de val, o avea si el motivele luibig grin

| miha1984ingerash a răspuns:

Asta doar tu trebuie sa o decizi, tu stii cum se comporta cu tine si cat tine el la tine. daca nu crezi ca merita uita-l ...baieti sunt.bafta