| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un Samsung E590. E mai vechi. L-am busit de multe ori.Acum cateva luni am fost sa l repar pentru ca i s-a stricat mufa de incarcare.Acum numai merge sa se conecteze la pc. Iar cablul de date e nou. Cel care mi l-a reparat mi- a schimbat mufa. Dar acum numai pot sa merg sa -l fac.Cum pot sa scot altfel pozele si altele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei!Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc

| Kasya a răspuns:

Multumesc

| SorinelRomeo a răspuns:

SALUT! Am si eu un Samsung 32550.Am avut cartela de orange.Si cand am schimbat cartela. a dat sa introduc un cod. L-am gresit si acum scrie telefon blocat. ce trebuie sa fac crying