| intrebatorul76 a întrebat:

Am un smartphone Samsung S Plus.

Problema e ca atunci cand vreau sa ma conectez prin cablul de date la calculatorul meu prin aplicatia Samsung Kies, pentru update de soft si alte chestii, calculatorul nu mi-l vede. Imi arata ca e in curs de conectare dar nu ajunge sa se conecteze. Am incercat la un vecin la laptop si la el merge dar numai intr-o singura mufa USB. As vrea sa-l fac sa mearga si la mine ca sa nu merg tot timpul prin vecini. Banuiesc ca e din cauza USB-ului meu dar care sa fie problema? Nu sunt un as al computerului asa ca, va rog, ajutati-ma cu un sfat.

Va multumesc!

1 răspuns:
| MHems a răspuns:

Am patit si eu, probabil este ceva din PC care nu recunoaste.