| xxdd a întrebat:

Eu as vrea sa ma duc la liceu la profil de mate info germana. cateva detalii despre cate ore de mate/germna se fac. cate ore de chimie/fizica/romana. si in clasa a11a. a12a cate ore de rom/mate/germ o sa fac. la ce dau teza. materile noi. chesti de genu. big grin fuuuunditza.:*

1 răspuns:
| Adina_3463 a răspuns:

Eu am fost la mate-info, dar info intensiv.
ai asa: 6-8 ore info pe saptamana, 3 fizica, 4 romana, 2-3 chimie, depinde de optiune, poate fi si bio.astea pe 11-12, pentru ca orele se inmultesc pe parcurs, pe a 9-a ai doar 5 de info.

Teza dai la info, mate, romana si la alegere intre fizica, chimie sau bio. Bafta!