| Pikmin a întrebat:

Eu as vrea sa ma mut la altă școală dar mama nu vrea. Cum sa o conving?

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Simplu. O infrunti, daca nu te indentifici cu obiectivele tale in viata, atunci vei trai in minciuna, mintindu-te pe tine ca sa le faci pe plac parintilor. Trebuie sa spui adevarul si sa iei pozitie, altfel esti condamnat sa traiesti o viata ce nu te reprezinta. Nu face nimic din ceea ce ti-ar pune in pericol avatarul, persona ce a adoptat toate ideiile de pana acum.