| anonim_4396 a întrebat:

Eu ascult alt gen de muzica,si mda,ma simt ciudat sa o ascult in preajma parintilor(si a tuturor ),bine si ei mai asculta remix-uri de astea,dar ma simt asa ciudaaat. De abia pot asculta cand sunt ei acasa, si mai mult ascult noaptea cand dorm ei bustean sau cand sunt singur acasa.
Cum scap de chestia asta asa idoata?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Dar ce asculti de creeaza o astfel de problema? E treaba ta, genul de muzica pe care il asculti nu ar trebui sa influenteze/supere/deranjeze pe nimeni.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Casti

| aXy99 a răspuns:

Ce asculti? Care e problema? Asculta la casti sau cu volumul mai cazut daca te jeneaza.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Ascult si la casti, daar nu pot intotdeauna, e obositor.
Problema e ca ma simt ciudat sa ascult de fata cu ei...

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce asculti de creeaza o astfel de problema? E treaba ta, genul de muzica pe care il asculti nu ar trebui sa influenteze/supere/deranjeze pe nimeni.

| iStarGaming a răspuns:

Frate e sec 21 asta e muzica ce ne reprezintă pe noi.