| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme când sunt singur acasa îmi pun muzica in casti ma pun in pat și ma legan...
Ascult orice fel de muzica chestia asta ma relaxează dar in același timp este ciudat.
Dau Funda pentru un răspuns bun.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu ai tu chestia asta care te relaxeaza, de unde sa stim de unde provine? Posibil sa te fi leganat mama ta cand erai bebelus pe muzica sau ceva si sa-ti fi ramas lucru asta intiparit in subconstient ca un gest de relaxare.

| Andreeush a răspuns:

Eu nu văd nimic rău în asta.
Și pe mine mă relaxează muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și eu de fiecare data când rămân singur acasă ascult muzica, și nu doar atunci. Ma relaxează foarte mult. Legat de ce ziceai tu, ca te legeni. Nu cred ca te legeni pe muzica rock, ci pe muzica care îți indica o stare de melancolie

| CdeMetal a răspuns:

E normal, toata lumea are obiceiuri ciudate, mai ales singuri acasa laughing

| TheCrusader a răspuns:

Raspuns bun la ce? Eu nu vad nici o intrebare, pare mai mult a confesiune.

| MarioAlexandru07 a răspuns (pentru TheCrusader):

Din ce lucru se întâmpla asta