| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Eu cred ca Andreea Tonciu este o proasta, pana acum nu stiam ca Romania se invecineaza cu Germania si Italia, voi ce parere aveti despre ea?

P.S: Nu am putut sa gasesc alta categorie. Sorry :*

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu este o proasta, ci voi sunteti cei care o urmariti! Ea raspunde asa doar ca sa faca audienta si castiga foarte bine din asta.

| beastboy84 a răspuns:

Eu m vazut azi sau ieri in reluare cand nu stia care sunt coastele zicea ca-s coapserolling on the floor)))))))))

| Caty1998 a răspuns:

Andreea Tonciu este o fata crescuta in bani si pe asta s-a bazat ea.A crezut ca daca esti frumoasa si daca ai bani nu trebuie sa fii si destepta.