| butterfly2013 a întrebat:

Eu cu cea mai buna prietena implinim 5 ani de cind suntem cele mai bune prietene...Si ca in fiecare an am nevoie de un cadou mai deosebit. Poate aveti ceva idei?

4 răspunsuri:
| inimioarata a răspuns:

Pai ii poti lua un animalut de plus, sau daca ai gasi un lantisor cu initiala ta, ii poti lua multe lucruri. Acum depinde ce i-ai mai luat si pana acum si depinde si de preferintele ei big grin. Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly2013 explică:

Epurila...daca nai stiut asta e ceva frumos ca aveam 5 ani decind am davenit cele mai bune prietene...ce sa mai spun esti clapaug si nu intelegi nimic in viata

| Gymy a răspuns:

Sa vedem...

eu cand vreau sa-i iau cuiva ceva intr-adevar deosebit trebuie sa fie si unic:X
de exemplu poti sa-i cumperi un ursulet de plus care sa aiba un tricou si pe tricoul respectiv sa intiparesti o poza in care sunteti voi doua:X
sau o cana super fanny:X care sa aiba pe ea ceva scris amuzant legat de prietenie si niste poze :X ( ma refer sa te duci tu sa o faci)
sau iei un tricou albe, un set de carioci si incepi sa desenezi, scrii ceva dragut, amintiri, desene, poti sa pui paiete etc., poti sa faci asta cu orice al obiect vestimentar: cravata, maieulaughing.
s-au ca cumperi o rama draguta in care sa-i pui poza ta sau cu voi doua
s-au ceva care isi doreste de mult timp
presupun ca bratari ale prieteniei aveti:d