| Mya_2107 a întrebat:

am si eu o intrebare.Eu si prietena mea implinim luni 5 ani de cand suntem prietene si nu stiu ce cadou sa ii dau.cateva idei va rog FUNDA

2 răspunsuri:
| Bogdan_6967 a răspuns:

Ai putea sa-i oferi o poza cu voi doua facuta intruna dintre cele mai frumoase zile petrecute impreuna, o zi pe care si-o aminteste cu drag, iar undeva jos in coltul pozei poti sa scrii "te iubesc".

| ColaStar a răspuns:

Pai ar fi f frumos o poza cu voi 2 inramata sau o bratara a prieteniei nu trebuie neaparat ceva scump nu tot cei scump e frumos