| anonim_4396 a întrebat:

Eu, de fapt am doua intrebari adresate atat baietilor cat si fetelor: care sunt defectele atat estetice.cat si a caracterului pe care ii deranjeaza pe baieti la fete? si pentru fete : dupa ce calitati va ghidati atunci cand va place un baiat atat caracteriale cat si fizice? merci

1 răspuns:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Eu una vreau ca baiatul sa fie dragut amuzant de gasca sociabil si cam atat la fizic nu vreau nuci sa fie cine stie ce print dar nici cine stie ce uratanie sper ca ti-am fost de ajutor :*