| Pinck0 a întrebat:

Eu, doar ieri mi-am facut cont pe acest site iar tot ieri am raspuns multor la intrebari dar am pus si eu intrebari.Acum,azi nu mai pot raspunde la intrebari si nu inteleg de ce.Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Trebuie sa iti activezi contul. probabil ai primit deja pe mail un e-mail cu un cod pe care sa il introduci cand intri pe pagina ta, pentru activarea contului. daca nu ai primit inca o sa primesti cat de curand. bafta!

3 răspunsuri:
| Pinck0 explică:

Mersi!

| Pinck0 explică:

Mersi:X

| Pinck0 explică:

Am reusit.:X:X:X app. fundita pentru.tne:X