| GheniusV a întrebat:

Eu m-am despartit de prietena mea, si apoi ne-am impacat, eu cerandu-va voua sfaturi, am reusit, dar acum dupa ce ne-am impacat mi-e "tarsa" (frica, rusine) sa ma duc cu ea prin parc sau macar sa dau ochii cu ea. nu stiu de ce? niste sfaturi sa trec peste aceasta frica?, ca inainte nu aveam treaba ieseam, ne sarutam etc. dar acum dupa despartire si impacare nu mai e ca la inceput pentru mine mai exact, Pentru ca mi-e frica sa mai intru in discutie cu ea...

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Ce fricos laughing) daca astia de pe TPU ti-au zis ca mai bine te impaci cu ea si tu nu esti sigur apai mai desparte-te o data ca nu ti la eawinking