| AndreeaZM a întrebat:

Eu ma comport foarte urat cu un tip,cand ma intreaba ceva ii raspund urat,l-am barfit, l-am jignit, etc Cum ma, mai poate suportA? Cum de se mai comporta frumos cu mine? Cum de se mai baga in seama cu mine! Dupa cate i-am facut.

Răspuns Câştigător
| Puckauca a răspuns:

Buna! Pai daca se mai comporta frumos cu tine si se mai baga in seama cu tine dupa cate i-ai facut, inseamna ca te place cu adevarat si inseamna ca tine mult la tine. Daca e asa, incearca sa nu te mai porti urat cu el pentru ca in ziua de azi, foarte rar gasesti un baiat care sa se poarte frumos cu o fata. Majoritatea sunt porci. Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| Anastasia1997 a răspuns:

Pot spune ca ii place foarte mult de tine si chiar tine la tine daca dupa cate i-ai facut tot se tine dupa tine.Eu nu stiu ce ti-a facut sau dc te poti asa cu el dar poate chiar merita sa incerci ca il cunosti.Nu te mai purta urat cu el si daca nu vrei sa il vezi in preajma ta zi in fata tot ce ai de zici si nu te mai comporta asa cu el. Sper ca te-am ajutat!