| Mariaw2 a întrebat:

I-am facut la un baiat mult rau,m-am comportat urat,l-am barfit in ultimu hal si el vorbeste foarte frumos cu mine, imi zambeste etc.Si i-am zis ca de ce mai poate fii bun cu mine dupa cate i-am facut...Si el mi-a spus pentru ca tin la tine.Adica? Poate fii ceva mai mult sau? ce o vrut sa zica in asta?

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Poate că aşa este el ca persoană, mai iertător, mai bun.Sau poate e îndrăgostit de tine. Vorbeşte cu el şi o să se clarifice totul.Sau probabil că doar ţine la tine, are o simpatie pentru tine şi nu-i pasă cât rău i-ai făcut.Cum a spus şi @ElenaSA, doar tu poţi înţelege ce ţi-a zis. happy

| ElenaSA a răspuns:

Poate ca este ceva mai mult sau poate ca asa este el ca persoana; adica nu se poate purta urat. Tu esti in masura sa vezi ce inseamna "tin la tine".

| Blackrose101 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar sunt o fire pesimista si te sfatuiesc sa ai grija. Poate vrea sa se razbune pe tine.

| MaRyWssssss a răspuns:

Nu iti e destul de clar? te iubeste tongue daca ti la cineva cu adevarat esti in stare sa faci orice si sa accepti orice

| crysscristina a răspuns:

Sigur acel baiat te place..Altfel nu ar accepta gesturile pe care ii le-ai facut. Poate daca ai sta sa-l cunosti cu adevarat nu o sa te mai porti urat cu el.winking