| AndreeaZM a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva! Cum poate un baiat sa imi permita sa vorbesc foarte urat cu el? Altii de ce nu imi permite ca el? El nu ridica tonu la mine imi vorbeste calm.Cum ma mai poate suporta? Si chiar daca ii fac atatea tot se baga in seama cu mine, imi face complimente etc.Si l-am si barfit pe la spate si a auzit.Cum mai poate fii bun cu mine? Eu am sentimente pentru el si si-a dat seama cred ca.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Asa e firea lui, mai iertatoare. Sunt persoane care nu au orgoliul atat de mare incat sa se ia la bataie daca sunt jigniti, iar apoi sa se duca sa jigneasca pe altcineva, ca vezi domne, ei "isi permit".
Trebuie sa fii in al 9-lea cer ca ai o asemenea persoana, atat de blanda, se gasesc exrem de greu acum si trebuiesc pretuite.
Sa nu iti mai bati joc de el, gandeste'te ca e si el om si nici tie nu ti'ar placeawinking

| AndreeaZM explică (pentru Carmen100):

Da,dar ma mir cum ma suportat 2 ani ..de 2 ani tot ii comentez si el nu ridica vocea la mine sau ceva.Ma mir cum de el poate sa vorbeasca cu mine foarte linistit, si l-am si barfit pe la spate in ultimu hal si a aflat si tot se comporta frumos cu mine. Jurr, asa persoane eu nu am mai intalnit. Daca le vorbeam urat la alti oameni si ei ma tratau cu aceeasi moneda.Ma mir cum de ma mai poate suporta.

| Morooo a răspuns:

laughing Pai, cu siguranta te place. Daca nu ai sentimente pentru el, ar fi bine sa ii spui. Probabil va intelege. In cazul in care nu intelege, ignora-l. Altii nu iti permit pentru ca nu te plac, zic. Te poate suporta si este calm pentru ca asa este firea lui, este calm si nu acorda prea multa importanta jignirilor tale, probabil, pentru ca stie ca o faci intentionat. Cred ca daca nu ar mai vorbi cu tine probabil te-ai simti prost, daca i-ai intoarce spatele. Ar fii bine sa ii acorzi putina atentie, doar ca amic(prieten). Mult noroc!