| Medeleanu_Georgiana_1999 a întrebat:

Eu ma enervez foarte repede! Cateodata incep sa ma inrosesc si sa plang! Ce pot face sa ma calmez?

5 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Sa nu te inrosesti si sa plangi!winking

| raresm99 a răspuns:

Trebuie sa incerci sa-ti concentrezi furia spre altceva. Spre exemplu iti poti pune un elastic la mana si de fiecare data cand te enervezi tragi de el.

| bogdan133 a răspuns:

Gandeste-te de ce te enervezi, si daca merita intr-adevar sa te consumi pentru asa ceva, nu te enerva din orice, incearca sa ignori cele intamplate in cazul in care nu te implica pe tine.

| Miihaelaaa a răspuns:

Eu cand ma enervez si nu ma pot calma incep a numara si numar pana ma calmez.

| IrinelRaducan a răspuns:

E zic ca *bogdan133 merita funda!hee hee