| Doarof3 a întrebat:

Eu nu mai inteleg nimic.S-a supărat pe mine, fiindcă l-am refuzat sau fiindcă i-am pus niște condiții? Chiar ii pasă? Dar dacă ii pasă de ce s-a supărat pe mine? E totul anapoda sad Eu chiar îl plac.Ce sa îi zic?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ma pun in locul lui, daca tu mai fi refuzat nu ca ma suparam dar imi pierdeam interesul fata de tine, da in prima instanta ma suparam ca e normal, nu ne place sa fim respinsi de sexul opus, daca ai pus si conditi = imi spui care?

| Doarof3 explică (pentru RAY):

Sa îmi spună dacă vrea sa o facă geloasa pe fosta și sa nu afle nimeni pana când ne întâlneam. Mi-a raspuns:"Normal ca vreau sa o fac geloasa laughing", eu i-am zis sa o facă geloasa cu altcineva și el a spus ca era o gluma, dar nu a spus dacă vrea sau nu sa fim împreună după asta...

| RAY a răspuns (pentru Doarof3):

E imatur, nu stie ce vrea, e ceva normal la varsta lui, cred ca o iubeste inca pe fosta

| Doarof3 explică (pentru RAY):

Pai ce sa fac? Dacă o iubește de ce e supărat pe mine? Eu ce am făcut?

| RAY a răspuns (pentru Doarof3):

Nu ai vrut sa faci ce a vrut el, asa ca s-a enervat