| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Eu o ajut pe diriga cu mediile generale....adica eu le calculez! Cum pot s-o fraieresc si sa-mi iasa mie media mai mare?

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? merita? daca diriga are incredere in tine acum si o fraieresti si te prinde crezi ca va mai avea vreodata incredere?

April
| April a răspuns:

Nu incerca:prima medie verificata va fi media ta; poate si singura...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Fraiereste-o...sa vezi cand o sa se prinda.Numa-zic...

| Lullly a răspuns:

Pai si atunci cand dai examene de admitere ce faci? Te duci cu medii false la un liceu bun, cand ceilalti au invatat si tu nu? Si in plus daca afla diriginta ta, nu cred ca o sa mai aiba incredere in tine...

| ayosmdk a răspuns:

Are incredere in tine?
Iar tu vrei sa o fraieresti?
Doamne, esti atat de...
Bun venit in clubul meu7
Si eu o ajut pe profa cu mediile
Si la matematica si la romana

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Buna...nu face o greseala ca asta. Diriginta ta are incredere in tine si cand va fi ceva mai important nu va mai avea incredere. Mai bine lasa media asa. Oricum tot odata se va afla si vei da de belea.