| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat si imi place de o fata de la mine din clasa.Eu nu cred ca ma place... Ce ar trebuie sa fac sa-i dau de inteles ca o plac? Am 13 ani si ea tot 13.Va rog ajutati-ma.big grin

3 răspunsuri:
| Alice_6278 a răspuns:

Nu prea cared ca simti o mare dragoste pentru ea deoarece nu este posibil.nu fii niciodata incarezut intr-un lucru.nici nu sthii cum roata se intoarce.incearca sa intrii in convorbiri cu ea kit mai des.si vei vedea inima va decide daca merita sa fiti impreuna sau nu.succes:*

| alexaalexandra a răspuns:

Poate te placetongue n`ai de unde sa stii
du`te la ea. vorbeste cu ea...ca doar nu te manancalaughing daca iti place de ea n`o pierde. poate si ei ii place de tine
bag`o in seama. uita`te la ea cu priviri lungi.zambeste`i
vezi tu cum o impresionezi, dar cel mai important du`te si vb cu eatongue.intreab`o ceva banal.sa-ti dea o tema sau sa te ajute la ceva.thinking
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hehe incearca sa vb mai mult cu ea.Stai prin preajma, dar nu saliva in ore dupa ea ca esti scarbos. iai si tu un martisor ca e 1 martie. Daca merge, tine-o tot asa si o sa vezi ca si ea te va aborda mai bine. Poate ca nu-i dai destule mesaje ca o placi.Mult noroc!