| anonim_4396 a întrebat:

Uite am si eu o intrebare eu plac un baiat cu doi ani mai mare oare el ma place? sa-i cer prietenia

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Ce intrebare... Afla si tu daca el te place, apoi cere-i prietenia. Sa nu pici pe urma de fraiera in fata lui si el sa rada de tine.Asa sunt unii baieti... Bafta!

2 răspunsuri:
| cosmin_1969 a răspuns:

Ai pus o intrebare la care trebuie sa afli singura raspunsul... ca depinde cat de bine va intelegeti cat de bine va cunoasteti si mai sunt multe altele ca sa faci vreun gest necugetat si apoi sa pici in fata lui de mascarici si apoi sa rada de tinewinkingsucces

| angelkissing a răspuns:

Georgika mea oh go onoh go on