| alexandruth a întrebat:

Eu si cu ea in aceeasi clasa. Am vazut ca este atrasa de mine. Locuim in orase diferite, dar, dupa cum am spus mai sus, suntem in aceeasi clasa si nu pot sa o iau cu sucuri si cu prostii d'astea. Cum o abordez, ce pot face sa se apropie mai mult de mine? big grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Puteti vorbi la scoala, te poti duce la ea sa faci glume, sa abordati mai multe subiecte de discutie, sa radeti, sa faceti teme impreuna, etc. Succes!

PS: ai putea-o privi intr-una si ea sa vada acest lucru si atunci cand se intoarce spre tine sa dai capul in alta directie ca sa nu spuna ca de uiti in gol. Zambeste-i mereu si fa-i cu ochiulwinking