| waker a întrebat:

Eu si inca 2 fosti colegi am intrat la acelasi liceu si acelasi profil.Dar sunt 3 clase.Ce ar trebui sa facem sa cadem in aceeasi clasa?

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Sa faceti o cerere adresata directiuni sau dupa ce sunteti repartizati pe clase sa va transferati cum va convine.

| ElleAhx a răspuns:

Cel mai bine va duceti la directorul liceului respectiv si depuneti o cerere ca tu si colegii tai sa fiti in aceeasi clasa. stiu ca pare stupid dar asa se face. big grin

| ade291 a răspuns:

Trebuie sa vorbiti cu directorul liceului, pentru a face o cerere in care sa spuneti despre ce este vorba.