| ZzEzZ a întrebat:

Am fost acum un an coleg de clasa cu niște foști colegi iar acum sunt in alta scoala, iar ei m-au invitat la banchetul lor ce e cu o zi dupa al nostru.
Ce credeți ar trebui sa mă duc sau nu?

5 răspunsuri:
| mediqt a răspuns:

Cica ai fost fost coleg de clasa cu niste fosti colegi. laughing Nu mai spune.
Sfatul: Du-te. De ce nu? E dragut din partea prietenilor tai vechi ca te-au invitat chiar daca nu mai esti colegul lor. In plus, cui i-ar strica doua bairamuri in doua zile? Bineinteles, daca iti si place stilul asta de viata.
Distractie placuta, fie ca mergi la un singur banchet, fie ca mergi la ambele!

| neutrino a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce treaba ai tu la banchetul alora? Eu nu ma duc nici la ai mei, stau acasa pe PC.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Du-te,mai incolo o sa-ti para rau...

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Daca te-ai simtit bine alaturi de ei si ei alaturi de tine du-te