| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa dam la liceu sa, profil real,. Singura problema este ca eu vreau mate-info bilingv engleza, ea vrea stiinte ale naturi. e vreo sansa sa picam in aceiasi clasa?

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Sunt profile diferite, prima se axeaza pe matematica-informatica-engleza iar a doua pe matematica-fizica-chimie-biologie. Exista o sansa, doar daca prietena ta a depus la stiinte iar tu n-ai medie de mate-info si vei intra si tu la stiinte, dar sunt clase diferite.