| ღAndrutzaღ a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa scriem o carte dar nu stim despre ce. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LuckyLuckyGIRL a răspuns:

Sall! poate o sa iti placa propunerea mea:Scrieti impreuna o carte despre voi doua si prietenia ce va leaga.Sunteti prietene,va intelegeti bine...dar la un moment dat apare un baiat(caruia ii dai un nume)siamandoua va indragostiti, dar nu vreti sa va spuneti asa ca una dintre voi face primul pas si flirteaza. Cealalta...ei bine, crapa de ciuda pe interior(dar nu spune la nimeni)si scrie tot ce simte in jurnalul ei.cand cealata nu e acasa,cea care a flirtat cu baiatul, intra in camera si citeste jurnalul celeilalteia. Dupa ce afla amandoua adevarul (ca sunt amandoua indragostite de acelasi baiat)ele il resping pe el si se impaca, apoi isi promit ca nu se vor mai certa nici odata. Sper ca ti-a placut idea mea! Ma bucur ca te-am ajutat.Si daca se poate astept Fundita!happy

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Vrem sa ne imbogatim rapid cum sa o facem?

PS fa o satira comica daca poti