| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Eu și încă o prietenă vrem să facem un blog cu diverse subiecte și avem nevoie de cât mai multe idei (amuzante sau de orice fel) despre care să scriem.
Ne puteți ajuta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce va mai faceti blog daca nici idei n-aveti? Cam aia e ideea blogului, sa-l incepi ca ai idei si subiecte despre care sa scrii

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti prietenele, daca tot vreti sa faceti ceva impreuna!
Daca nu aveti idei, atunci la ce bun sa faceti un blog?

| ibaal a răspuns:

Din moment ce vrei blog, trebuie sa ai si idei. Trebuie sa vina de la voi, sa fie original si evident sa va axati pe un anumit sector. Ca unul care ar vrea sa citeasca despre masini, n-o sa va viziteze pe voi daca scrieti despre flori. Iar o amestecatura, ameteste publicul si pierdeti cititori.