| Chunji a întrebat:

Eu stiam ca incepe scoala pe 17 si am auzit ca festivitatea e pe 15 e adevarat?thinking
si daca festivitatea e pe 15 trebuie` sa mergem neaparat?

Răspuns Câştigător
| LoLiTa1808 a răspuns:

Si eu am citit pe un site ca cica in 15, asa ca am sunat-o pe diriginta mea, care mi-a spus ca joi au sedinta toti profesorii si atunci probabil le spune tot.Nu iti fa griji, noi, elevii, cu siguranta vom afla ultimii, ca intotdeauna(si ora si ziua...).Nu stiu daca e obligatoriu, dar daca chiar nu vrei sau nu poti ii spui dirigentei/ dirigintelui tau ca nu erai in oras.Si eu vroiam sa plec undeva dar si asa, chiar daca nu incepe in 15, tot s-a anulat sad.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pe 15 se dau manualele si orarul(care oricum nu e sigur). Nu cred ca se vor duce prea multi elevi, caci majoritatea stiu ca pe 17 incepe scoala.

Multa bafta!

| bebitzuluy a răspuns:

Scoala incepe pe 17.Atunci trebuie sa mergi la scoala.Nu pe 15.